Aktualnie online

Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 83
Najnowszy użytkownik: oleole

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

24/05/2016 17:36
cha, cha, cha Grand Prix Czarnej Wody 2015/2016 w brydżu sportowym wraz z turniejem zdobył sam burmistrz ! Jest gwiazdą każdej fotki , śmiechu warte Grin

13/04/2016 10:39
naszemu burmistrzowi bliżej do Irlandii niż do Czarnej Wody patrz kajak na nowej stronie miasta ktoś się bawi, wczoraj miasto dzisiaj gmina turystyka najważniejsza, pierwasza z brzegu

03/04/2016 22:03
Wink też jestem za dworcem, z osiedla bliżej

11/03/2016 19:18
ale osa ty jesteś naiwna, gdyby to był dzień burmistrza to by wydano gazetkę z jego z "zasługami", a tak sołtys to ich obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg.

11/03/2016 08:40
Angrydzisiaj dzień sołtysa, do tego doliczmy naszego burmistrza,ale to właściwie obraza dla sołtysów mieć tego samochwałę obok siebie! Shock

Powitanie

Witaj na nieoficjalnej stronie Czarnej Wody

Dzień Samorządowca

Images: Bukiet roz.jpgOd 1990 r. obchodzony jest  27 maja  Dzień Samorządu Terytorialnego.

Czyli można

Images: centrum.JPGJuż w listopadzie 2010r. pisałem  na stronie: "czarnawoda.eu "o  problemie  z chodnikiem przy poczcie, banku i sklepie. Poźniej napisałem o tym jeszcze raz w 2012 r.

NASZA FLAGA

news: bialoczerwona.jpgDzisiaj 2 maja obchodzimy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

Wieś zrobiono miastem

news: most.JPGWieś zrobiono miastem-pod takim tytułem ukazał się 12 sierpnia 2009 r. artykuł  o Czarnej Wodzie w Gazecie Kociewskiej . W  artykule  tym odniosła się pani z   urzędu do  wcześniejszej informacji w prasie z  5 sierpnia, w której była mowa o tym,  "że  burmistrz dba o miasto od Urzędu do torów a dalej nic. Jakby już miasto się skończyło".

Nowa szata strony

Images: Czarna Woda.JPGWszyscy zauważyliśmy, że została zmieniona szata graficzna na oficjalnej stronie naszego miasta. Mnie osobiście, jako czarnowodzianistę najbardziej zaciekawiły informacje  o naszej  gminie.

Szansa dla naszego miasta

news: Zmierzch w Czarnej Wodzie.JPGNa facebook-u  "Twoja Czarna Woda"  i ze  strony internetowej naszekociewie.pl wszyscy dowiedzieliśmy się, że linia kolejowa Tczew- Czersk ma zostać zmodernizowana.

Wielkanoc

news: wiosna11.JPGWszystkim Mieszkańcom , Miłośnikom naszego grodu oraz Gościom życzę radosnych i wesołych Swiąt Wielkanocnych. Niech Zmartwychwstały Chrystus błogosławi nam wszystkim Alleluja!

Huta Kalna

Pani Sołtys Huty Kalnej z okazji światnews: zajac66.JPG przygotowała dzieciom niespodziankę.

Swieto państwowe

Wczoraj w całej Polsce  uroczyście obchodzono Dzień Zołnierzy Wyklętych.

Życzenia świąteczne

Na zbliżające się Święta
pragnę wszystkim czytającym czarnawoda.eu i ich rodzinom
złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia
w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze
oraz
szczęśliwego Nowego Roku 2016

Krzysztof Gornowicz

Św. Mikołaj

Czytając stronę www.czarna-woda.pl   zastanawiam się, czy  jest to już oficjalna   strona tzw. Kulturalni.  Niestety ze smutkiem  muszę stwierdzić, że miasto  zapomina  o naszych wsiach sołeckich. Kiedy z Huty Kalnej i Lubik zrobiono znowu wieś  nasz sztab z Kulturalni chce, by  mieszkańcy wsi przyjechali ze swoimi dziećmi do miasta. Nie ma już orszaku, pani Mikołajowej, herbatki u p. Basi... A może ktoś z szanownej  Kulturalni wybierze się na rowerze do Huty Kalnej, czy Lubik i   zorganizuje coś dla dzieci w tych miejscowościach? Chwalebne  jest to, że...
Wygenerowano w sekund: 0.08
901,674 Unikalnych wizyt