Aktualnie online

Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 83
Najnowszy użytkownik: oleole

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

13/04/2016 10:39
naszemu burmistrzowi bliżej do Irlandii niż do Czarnej Wody patrz kajak na nowej stronie miasta ktoś się bawi, wczoraj miasto dzisiaj gmina turystyka najważniejsza, pierwasza z brzegu

03/04/2016 22:03
Wink też jestem za dworcem, z osiedla bliżej

11/03/2016 19:18
ale osa ty jesteś naiwna, gdyby to był dzień burmistrza to by wydano gazetkę z jego z "zasługami", a tak sołtys to ich obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg.

11/03/2016 08:40
Angrydzisiaj dzień sołtysa, do tego doliczmy naszego burmistrza,ale to właściwie obraza dla sołtysów mieć tego samochwałę obok siebie! Shock

01/03/2016 19:26
to Urząd Skarbowy pełni dyżur w Czarnej Wodzie, jak w wielu gminach Smile a nasz burmistrz zaprasza jakby to była jego zasługa ! ale ludzie w Czarnej Wodzie nie są durni Grin

Powitanie

Witaj na nieoficjalnej stronie Czarnej Wody

NASZA FLAGA

news: bialoczerwona.jpgDzisiaj 2 maja obchodzimy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

Wieś zrobiono miastem

news: most.JPGWieś zrobiono miastem-pod takim tytułem ukazał się 12 sierpnia 2009 r. artykuł  o Czarnej Wodzie w Gazecie Kociewskiej . W  artykule  tym odniosła się pani z   urzędu do  wcześniejszej informacji w prasie z  5 sierpnia, w której była mowa o tym,  "że  burmistrz dba o miasto od Urzędu do torów a dalej nic. Jakby już miasto się skończyło".

Nowa szata strony

Images: Czarna Woda.JPGWszyscy zauważyliśmy, że została zmieniona szata graficzna na oficjalnej stronie naszego miasta. Mnie osobiście, jako czarnowodzianistę najbardziej zaciekawiły informacje  o naszej  gminie.

Szansa dla naszego miasta

news: Zmierzch w Czarnej Wodzie.JPGNa facebook-u  "Twoja Czarna Woda"  i ze  strony internetowej naszekociewie.pl wszyscy dowiedzieliśmy się, że linia kolejowa Tczew- Czersk ma zostać zmodernizowana.

Wielkanoc

news: wiosna11.JPGWszystkim Mieszkańcom , Miłośnikom naszego grodu oraz Gościom życzę radosnych i wesołych Swiąt Wielkanocnych. Niech Zmartwychwstały Chrystus błogosławi nam wszystkim Alleluja!

Huta Kalna

Pani Sołtys Huty Kalnej z okazji światnews: zajac66.JPG przygotowała dzieciom niespodziankę.

Swieto państwowe

Wczoraj w całej Polsce  uroczyście obchodzono Dzień Zołnierzy Wyklętych.

Życzenia świąteczne

Na zbliżające się Święta
pragnę wszystkim czytającym czarnawoda.eu i ich rodzinom
złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia
w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze
oraz
szczęśliwego Nowego Roku 2016

Krzysztof Gornowicz

Św. Mikołaj

Czytając stronę www.czarna-woda.pl   zastanawiam się, czy  jest to już oficjalna   strona tzw. Kulturalni.  Niestety ze smutkiem  muszę stwierdzić, że miasto  zapomina  o naszych wsiach sołeckich. Kiedy z Huty Kalnej i Lubik zrobiono znowu wieś  nasz sztab z Kulturalni chce, by  mieszkańcy wsi przyjechali ze swoimi dziećmi do miasta. Nie ma już orszaku, pani Mikołajowej, herbatki u p. Basi... A może ktoś z szanownej  Kulturalni wybierze się na rowerze do Huty Kalnej, czy Lubik i   zorganizuje coś dla dzieci w tych miejscowościach? Chwalebne  jest to, że...

KULTURA

Zachęcony  krytyką  na moją osobę w czasie sesji  28 sierpnia  pozwalam sobie na konstruktywną  uwagę na temat kultury w  moim  mieście.

Images: konkurs fotograficzny.JPGW listopadzie, jak co roku na stronie www.czarna-woda.pl wszyscy możemy przeczytać o  wynikach konkursu fotograficznego "Przyroda wokół nas". Co roku na owej stronie  możemy oglądać na  fotografiach  nagradzających - trudniej z nagrodzonymi, brak opisu pod zdjęciami.  Nic nie jest napisane o komisji,  w jakim składzie itp. Na większości zdjęć są pracownice Kulturalni i pan senator. Czy mamy zakładać, że to szanowna  komisja? Proponuję nagrodzone zdjęcia pokazać np. na korytarzu  w naszym urzędzie lub ośrodku zdrowia itp. Mam  wrażenie, że ta impreza jest tylko medialnym "pokazaniem się" naszych pracownic  tzw. Kulturalni.
Podobnie było w Czarnej Wodzie z narodowym czytaniem. Czytaj dalej....

Narodowe Święto Niepodległości

-news: 11listopada.JPG upamiętnia odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 rokuWygenerowano w sekund: 0.05
864,398 Unikalnych wizyt